• bilgi@fethiyeninrehberi.com

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
287 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Akustik Tourism Center - Bodrum
  • ADRES: Eskiçeşme, Neyzen Tevfik Cd., No: 146, Bodrum/Muğla
  • TELEFON: 0 (252) 316 4523
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 23:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 23:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

HARİTA BİLGİSİ


FİRMA HAKKINDA

1997 yılında Bodrum’da seyahat acentası olarak kurulan Akustik, günümüzde Bodrum’un yanısıra İzmir ve Antalya’da da faaliyetlerini sürdürmektedir.
Akustik’in sürekli genişlettiği hizmet alanları arasında seyahat acentalığının yanısıra; kapsamlı transfer hizmetleri, yer gezileri ve araç kiralama hizmetleri yer almaktadır.

Akustik’i turizm ve iş dünyasında, farklı ve vazgeçilmez kılan en önemli özelliği; destek verdiği firmaların bir organizasyonda ihtiyaç duyabilecekleri hemen her isteği yerine getirebilmesi,
güvenilir bir çözüm ortağı olmasıdır. Özellikle kongre, seminer, sempozyum, konferans, bayi teşvik gezileri, ürün lansmanı, kültür turları ve benzeri toplantılarda verdiği hizmetler sonucu Akustik’in “dürüst, güvenilir destekçi” kimliği ileri derecede olgunluğa ulaşmıştır. VIP hizmetler, bilet alım, otel-restoran-kulüp rezervasyonları, karşılama-uğurlama, otomobil-minibüs-otobüs ya da özel donanımlı araçlarla transferler, yabancı dillere hakim kokartlı rehberler ile kültür turları, karayolu veya deniz turları, macera-eğlence-hobi aktiviteleri, araç kiralama, lojistik destek ve güvenlik gibi hizmetleri de tek bir elden, tek bir sorumlu ile çözmenin avantaj ve rahatlığını sunar.

Dikkatle planlanmış, prestijli, başarılı ve ses getiren bir çok organizasyon sonucunda takım çalışmasının önemi tüm Akustik kadrosu tarafından benimsenmiştir. Çağın olanakları, firmanın gücü ve tecrübesi ile ortaya çıkan müşteri memnuniyeti Akustik’i her geçen gün daha da güçlü bir yapıya kavuşturmaktadır. Bir turizm acentesi, bir halkla ilişkiler şirketi, bir reklam ajansı, bir organizatör, bir firma yetkilisi, bir cruise operatörü, bir site yöneticisi, bir aile babası veya yoldan geçen biri olun… Bizim olanaklarımızın, sizin yaratıcılığınızın el verdiği tüm projelerinizde hizmet vermek, Akustik Tourism Center farkını sizlere de göstermek için departmanlarımız her zaman hazır bekliyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.