• bilgi@fethiyeninrehberi.com

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
306 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hüseyin Bağdatlı
  • ADRES: Sanayi Sitesi, No: 17/A, Bodrum/Muğla
  • TELEFON: 0 (252) 316 8178
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:30

HARİTA BİLGİSİ


FİRMA HAKKINDA

1990 Yılında kurulan işletmemiz çeyrek asırdır aynı yerinde hizmet vermeye devam ediyor.

İşletmemizde;

Otomobil ve Motosiklet İmmobilizer Çözümü,
7/24 Çilingir Hizmeti,
Ev Alarm,
Parmak İzli Sistemler,
Oto açma kapama ve Cam kriko tamiri,
Elektrikli kayar kapı ve daha bir çok hizmet vermekteyiz.
40 Yılı aşkın iş tecrübemiz,deneyimli elemanlarımız ile çeyrek asırdır sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Amacımız firmamız adına müşteri memnuniyetidir. İşlerinde uzman çalışanlarımız, güler yüzlü servis hizmetimiz, hızlı araba ve motorize servis elemanlarımız ile günün 24 saati hizmetinizdeyiz.

40 yılı aşkın deneyimi ile Şirket Kurucumuz Hüseyin Bağdatlı; çeyrek asırlık Bodrum Anahtarcı Hüseyin adı altında 25 senedir aynı yerinde siz müşterilerimize en iyi ve en hızlı şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Aynı zamanda araba ve motor İmmobilizier ihtiyacınız en hızlı şekilde sizlere teslim etmekteyiz. Günümüzün son teknoloji cihazları ile immobilizier çözüm merkezimiz en iyi ve hızlı şekilde aracınızın yedek anahtarını elinize sunuyor. Çilingir hizmetimizin yanı sıra Ev alarm, Oto alarm ve açma kapama, Kayar kapı motorları ve modülleri, Kilit ve silindir satış, Oto cam kriko ve kilit tamiri, Bariyer ve Montaj, Kamera İzleme sistemleri, Site-Bahçe Kayar Kapı Sistemleri, Safe Kasa Açım, Tamir ve Satış, Fotoselli kapı, Araç Sunroof tamiri ve daha bir çok hizmet Bodrum Anahtarcı Hüseyin’de..

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.