• bilgi@fethiyeninrehberi.com

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
274 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Bodrum Era Yachting Rental
  • ADRES: Eskiçeşme, Neyzen Tevfik Caddesi, No:120/2, Bodrum/Muğla
  • TELEFON: 0 (252) 316 2310
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 18:30
SERVİS YERLERİ MUĞLA

HARİTA BİLGİSİ


FİRMA HAKKINDA

Gulet Kiralama ve Yat Gezileri konusunda 30 yıla yakın tecrübemizle size yardım etmekten mutluluk duyacağız.

Bodrum’un öncü yat – gulet acentalarından Era Yatçılık 1983’te eski İtalyan Fahri Konsolosu Ömer Aras tarafindan kuruldu.

Kurulusundan beri yatçılığın ve yelkenciliğin gelişmesinde buyuk bir rol oynayan Era; Türkiye’nin ilk ve tek okul gemisi olan STS Bodrum Yelkenli Okul Gemisi, Yelken Milli Takimina her yil sporcu yetiştiren Era Bodrum Yelken Klübü ve artık geleneksel bir festival haline gelen Bodrum Cup gibi değerleri Bodrum’a katmaktan gurur duyuyor.

Bodrum Kupası, ERA Bodrum Yelken Kulübü tarafından her yıl düzenlenen bir Ahşap Yelkenli Yat yarışıdır. Kupanın esas amacı, Bodrum’un charter filosundaki kaptanlar ve mürettebatın yelken bilgilerini ve yeteneklerini geliştirmektir. Bu yarış aynı zamanda her yıl gezi sezonunun bitişinin kutlamasıdır, normalde ayrı ayrı gezilere çıkan bu charter yatlarının dostça bir ortamda bir araya gelmesini sağlar.

Gulet kiralama hizmeti veren Era Yatçılık dışında Bofor Kamerun ve Bofor Bahçe Mobilyaları bölümlerini de içinde barındıran ERA Grubu’nun ofisi Kocadon Restaurant’ın avlusu ile bir bütün olan tarihi bir yapının içinde yer alıyor. Kocadon Ailesi için bin sekiz yüzlü yılların sonunda inşa edilen taş ev, bahçesi ile birlikte 1987’de restore edilip şimdiki haline kavuşmuş.

Türkiye’de charter yapan en başarılı yatları bünyesinde barındıran Era Yatçılık, misafirlerinin güvenilir ve unutulmaz bir tatil geçirmelerini hedefler. Misafirlerinin tatil için ayırdıkları zamanın ne kadar önemli olduğunun bilinci içerisinde hareket eder.

Tecrübeli ekibimizle birlikte, gulet kiralama, kabin kiralama, mavi yolculuk için doğru yatın temini, misafirlerin hava alanı transferleri, kumanya ve diğer tüm ihtiyaç duyabilecekleri hizmetleri vermeye her zaman hazırız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.