• bilgi@fethiyeninrehberi.com

Bodrum Mehmet Özsavran Hukuk Bürosu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
283 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Av. Mehmet Özsavran
  • ADRES: Cumhuriyet Cad., No:3/2, Bitez, Bodrum/Muğla
  • TELEFON: 0 (252) 363 7557
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 17:00

HARİTA BİLGİSİ


FİRMA HAKKINDA

Bodrum Mehmet Özsavran Hukuk Bürosu. Bodrum Bitezde bulunan Hukuk Büromuz ulusal ve uluslararası alanda müvekkillerine avukatlık hizmeti ve hukuki danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Büromuz sadece dava açma yoluyla değil, bunun dışında uyuşmazlıkları sulh ve uzlaşma gibi alternatif yöntemleri de deneyerek çözüme ulaştırmakta, çeşitli koruyucu avukatlık tavsiyeleriyle müvekkillerini bilgilendirerek uyuşmazlığı daha ortaya çıkmadan önlemektedir.
Hukuk büromuz avukatık mesleğinin gerektirdiği dürüstlük ve güveni ilke edinmiştir. Çalışanlarımız, müvekkillerine ait her türlü bilgi ve belgeyi sır saklama yükümlülüğü kapsamında muhafaza etmektedir. Her türlü uyuşmazlık ve davalarda müvekkillere olası riskler ve ihtimaller aktarılmakta ve ayrıca müvekkillerin onayı alınmaktadır. Büromuz müvekkillerine kaliteli hizmet sunabilmek için, ulusal ve uluslararası alanda çalışan diğer hukuk bürolarıyla ve konularında uzman kişi ve kurumlarla çalışmakta ve mütalaa almaktadır.

Misyon: Büro olarak hukuki sorunların ortaya çıkmasının önlenmesi için danışmanlık, mevcut hukuki sorunların çözümünün sağlanması için ise avukatlık hizmeti vermek için varız.

Vizyon: Danışmanlık ve avukatlık hizmetimizi, müvekkillerimizin hak ve alacaklarını en kısa sürede , en az maliyetli ve olaya en uygun çözümleri uygulamak gibi vazgeçilmez ilkelerimizle vermek ve mesleğin diğer temel ilkelerine bağlı olarak yapacak hukukçular yetiştirmektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.