• bilgi@fethiyeninrehberi.com

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
287 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Halil Demir
  • ADRES: İnönü Caddesi, Karacababa Mevkii, Gündoğan, Bodrum/Muğla
  • TELEFON: 0 (252) 386 3772
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 19:00

HARİTA BİLGİSİ


FİRMA HAKKINDA

Bodrum NSS İnşaat Mimarlık , ağırlıklı olarak Muğla’nın Bodrum ilçesinde ve birçok ilde inşaat ve peyzaj sektörlerinde, faaliyet göstermektedir. Geçen zaman içerisinde yaptığımız başarılı proje ve uygulama çalışmalarıyla hep en iyi olanı hedefleyerek kalite politikamızı destekleyen işler yaptık.

Kurumsal sorumluluğumuz ve vatandaşlık bilincimiz çerçevesinde uzmanlığımız olan inşaat ve peyzaj sektöründe her zaman en yenisini, en gelişmiş teknolojiyi ve en uygun çözümü sunmayı hedefliyoruz. Sahip olduğumuz bilgi ve deneyimimizi, kurum kültürümüz, değerlerimiz, nitelikli insan kaynaklarımız ve disiplinli çalışma prensibini özümseyerek, doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle ve güçlü adımlarla büyümek, yatırımcılar için her zaman “garantili” yatırım kanalı olmak ve bu sayede güvenilen ve tercih edilen şirketler arasında yer alarak insanlara ve işimize gereken özeni göstermekteyiz.

Biz sadece bir ev değil, grisiyle yeşiliyle, hayatın her renk tonu ile ,dört dörtlük bir yaşam alanı sunan, yapı ve peyzaj sanatı ustasıyız…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.