• bilgi@fethiyeninrehberi.com

Fethiye B-Fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
343 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fethiye B-Fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi
  • ADRES: Taşyaka Mah., 137. Sok., No:14, Fethiye/Muğla
  • TELEFON: 0 (252) 614 2506
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 19:30

HARİTA BİLGİSİ


FİRMA HAKKINDA

Fethiye B-Fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi. b-fit, sadece kadınlara yönelik, 30 dakikalık istasyon çalışmaları yapmanızı sağlayan bir egzersiz sistemidir.b-fit istasyon çalışmaları kendi itme – çekme gücünüzle çalışan hidrolik ekipmanlar ve üzerinde kardiyo yapılan platformlardan oluşur.

Daha önce hiç spor yapmamış kadınları bile doğru ve etkili bir egzersize yönlendiren bu çalışma, hem formda kalmanızı hem de kardiyovasküler sisteminizi geliştirerek sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlar.

b-fit sistemi interval egzersize dayanır. İnterval antrenman vücudu durdurmadan farklı sürelerde farklı kaslara yüklenmeler veren bir egzersiz çeşididir. Nabzın inişli çıkışlı bir ivmelenme izlediği bu sistemde ideal nabız aralığına ulaşılarak yağ yakımı konusunda başarılı sonuçlar elde edilir. 9 adet kendi itme ve çekme gücü ile çalışan hidrolik fitness ekipmanları ile vücudun temel kasları çalıştırılarak kuvvet kazanımı sağlanırken 9 adet ara istasyonda nabzı yükselten kardiyo egzersizler yapılır. 30 saniyelik sürelerde değişen istasyonlar arasında yapılan egzersiz programı ile hem kuvvette artış hem de kardiyovasküler sistemde güçlenme meydana gelir. Böylece minimum zamanda maksimum sonuç alınır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.