• bilgi@fethiyeninrehberi.com

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
309 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fethiye Egemen Sigorta
  • ADRES: Atatürk Cad., No:83, Kat:1/Daire:7, Fethiye/Muğla
  • TELEFON: 0 (252) 614 4166
  • SOSYAL MEDYA:

HARİTA BİLGİSİ


FİRMA HAKKINDA

Fethiye Egemen Sigorta. 1999 Yılında Toprak Sigorta yetkili Halit Saraç Egemen Sigorta Acentesi faaliyet göstermeye başladık ve ardından 17 yıldır devam ettirmekte olduğum İsviçre Sigorta, Ergo İsviçre sonrası ERGO olarak acenteliğimiz kesintisiz olarak devam etmektedir.

30 Kasım 2006 da İşletme Unvanımızı “FETHİYE EGEMEN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.” şeklinde değiştirerek devam etmekteyiz.

2009 Yılı Fiba Sigorta ile başlayıp Sompo Japan Sigorta olarak devam eden, 2010 Yılında HDI, 2011 Yılında Yapi kredi Sigorta ile başlayıp Allianz Sigorta olarak devam eden, 2012 Yılında Ankara, 2014 Yılında Türk Nippon Sigorta, 2016 T-sigorta Sigorta acenteliklerini de bünyemize katarak yolumuza devam etmekteyiz.

Kolay ulaşılabilen, etik, rasyonel ve optimal hızlı çözümler üreten, teknolojik, sektörel ve ticari gelişmeleri , gelişen pazarları takip ederek sektör ve müşteri odaklı çalışan firmamızı seçen ve seçilen bir bilinçle yolumuza devam etmektedir.

“ TERCİH EDİLEN, SAYGIN ACENTE OLMAK” vizyonumuzla gerçekleştirmek.

*Ne satın aldığınızı sormadan anlatmak ve bilgilendirmek DÜRÜSTLÜK ilkemizin,

*Sigortacılığın bel kemiği olan Hasar’ın başlangıcından, ödeme sürecine kadar ki tüm aşamalarda Şirket-Acente-Anlaşmalı servis üçgeninde çalışmamız EKİP RUHU ilkemizin,

*Uygun fiyat ve ödeme kolaylığı göstermemiz ESNEKLİK ilkemizin,

*Değişen sigortacılık mevzuatlarını, çağa uygun teknolojik gelişmeleri yakalama azmimiz ise SÜREKLİ GELİŞİM ilkemizin göstergeleridir.

Sağlıklı , başarılı ve güzel günler dileğiyle…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.