• bilgi@fethiyeninrehberi.com

Fethiye Gümüştaş Hukuk Bürosu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
440 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Av. Berna Yüksekdağ Gümüştaş
  • ADRES: Cumhuriyet Mh., Hükümet Cd., Belediye Çarşısı, No:17, D:84, Kat:2, Fethiye/Muğla
  • TELEFON: 0 (507) 186 4075
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00

HARİTA BİLGİSİ


FİRMA HAKKINDA

Fethiye Gümüştaş Hukuk Bürosu, Muğla ili Fethiye ilçesinde faaliyet göstermekte olan bir avukatlık bürosu olup, bireysel ve kurumsal hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri yürütmektedir.

Avukatlık bürosu olarak öncelikli amacımız; karşılıklı güven, dürüstlük ve saygı çerçevesinde, müşteri odaklı değil, müvekkil odaklı bir iş ilişkisi kurmayı başarmaktır. Bu anlamda müvekkil ile kuracağımız iş ilişkisi; “günü kurtarma”, “müvekkil kotarma” amaçlı olmayıp, kalıcı olarak yürütülebilecek bir avukat-müvekkil ilişkisi kurmak bizler için ideal olanıdır.

Sunmuş olduğumuz hukuki hizmette müvekkillerimiz, işin takibi konusunda gerek sözlü gerekse yazılı olarak bilgilendirilmekte, olası risk ve ihtimaller dahilinde gerekli tüm çalışmalar hukuki olanaklar çerçevesinde yapılmaktadır.

Günümüzde yaygın olarak internet üzerinden, gazete ve haberlerden edinilen bilgilerle hak arama çabanızın size telafisi imkansız zarar verebileceğini hatırlatmakla birlikte bir avukattan profesyonel hukuki yardım almanızı samimiyetle tavsiye ederiz.

Avukat Berna Yüksekdağ Gümüştaş

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.