• bilgi@fethiyeninrehberi.com

Fethiye Hayvacı Hukuk Bürosu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
391 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fethiye Hayvacı Hukuk Bürosu
  • ADRES: Akarca Mah., Şehit Nihat Oran Cad., No:16/A, Fethiye/ Mugla
  • TELEFON: 0 (252) 613 4434
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 17:30

HARİTA BİLGİSİ


FİRMA HAKKINDA

Fethiye Hayvacı Hukuk Bürosu’nun genel anlayışı toplumumuzda hukuk bilincinin yerleşerek, ilişkilerin hukuk kuralları çerçevesinde işlemesinde hukukçu olarak üzerine düşen görevinin bilinciyle mesleğini icra etmek, müvekkillerine eksiksiz hizmeti sağlamaktadır.

Birlikte çalıştığı kendi alanlarında uzman ve deneyimli ekibiyle hukuksal konularda hizmet vermektedir. Avrupa ve İstanbul’da bulunan büyük hukuk büroları standartlarında kendi arazimiz üzerine inşa ettiğimiz büro binamızla hizmet sınırımızı genç ve dinamik ekimizle üst seviyelere taşımış bulunuyoruz.

Müvekkillerimiz dünyada, ülkede ve bölgemizde saygınlılığı kabul görmüş firmalardan oluşmaktadır. Kurumsal yapı çizgisine ulaşmak için teknolojik ve diğer alt yapılarımızı tamamlayarak hızla ilerleyen çağı yakalamak üzere organize edilmiş çalışma stratejisine sahibiz.

Büromuz, tecrübeli ve alanında uzman avukat ve danışmanların yanı sıra yüksek motivasyona sahip, hırslı, enerjik ve hevesli genç avukatların oluşturduğu homojen bir çalışma ortamına sahip olmanın avantajını kullanmaktadır. Fethiye Hayvacı Hukuk Bürosu, bünyesinde 5 avukat, 1 finans-insan kaynakları direktörü ve 5 kişilik destek personeli bulundurmaktadır. Bunun yanında birçok danışman ile yakın bir şekilde çalışmaktadır.

400,00 m2 alana sahip yeni hizmet yerimiz, teknolojik alt yapıya sahip olmasıyla birlikte rahat çalışma ortamına göre tasarlanmıştır. Bu düşünceyle ekibimiz daha iyi ve verimli çalışarak müvekkillerimize en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.