• bilgi@fethiyeninrehberi.com

Fethiye Nurkai Haşere İlaçlama

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
167 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İbrahim Kamran Korkmaz
  • ADRES: Taşyaka Mah., Ölüdeniz Cad., 206 Sok., No:6, Aktaş Apt. K:1, Fethiye/Muğla
  • TELEFON: 0 (252) 614 0433
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:30
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 18:30

HARİTA BİLGİSİ


FİRMA HAKKINDA

İnsan sağlığını etkileyen sivrisinek, karasinek, hamam böceği, fare gibi çeşitli hastalık taşıyıcılarını insanoğlu; öteden beri yok etmeye en azından denetim altında tutmaya çaba göstermiştir. Çünkü Haşereler ve kemirgenler yaşadığımız mekanların istenmeyen canlılarıdır.

Ev ve İş yerlerinizde gördüğünüz her haşere görmediğiniz yüzlerce haşerenin işaretidir. Haşereler karanlığı severler. Işıklar söndüğünde ortaya çıktıkları gibi çok da hızlı çoğalabilen canlılardır.
Sağlıklı, güvenli, huzur dolu bir çevre ortamında yaşamak insanlar için vazgeçilmez bir istektir.

Bundan dolayı şirketimiz Fethiye Nurkai Haşere İlaçlama, genel haşere mücadelesini Avrupa Standartlarında ve normlarında yürütmektedir.

Firmamızın genel haşere mücadelesinde kullandığı ilaçlar W.H.O.(Dünya Sağlık Örgütü) ve F.A.O.(Dünya Gıda ve Tarım Teşkilatı) normlarına uygun, TC Sağlık Bakanlığı izin belgeli ve raporlu ilaçlardır.
Gelişen ve değişen teknolojiyi takip ederek haşere mücadelesinde en gelişmiş metotları sizlerin hizmetine sunan Fethiye Nurkai Haşere İlaçlama dürüst, güvenilir çalışma sistemiyle ve uzman kadrosuyla sizlerin saygınlığını kazanmayı kendisine hedef edinmiştir…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.