• bilgi@fethiyeninrehberi.com

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
236 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fethiye Prizma Sigorta
  • ADRES: Babataşı Mahallesi, 802. Sokak, No:44/D:2, Fethiye/Muğla
  • TELEFON: 0 (252) 614 8934
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 20:30

HARİTA BİLGİSİ


FİRMA HAKKINDA

Fethiye Prizma Sigorta. 1990 yılında tanıştığım Sigortacılık mesleğini, kısa sürede benimseyip, Sigortacılığın özüne ters düşen uygulamadaki eksiklikleri ve çarpıklıkları fark ederek kendimizce bir yorum farklılığı ekleyip uygulayabilmek adına 20 Nisan 1992 de “FATMA BULUT TİCARETHANESİ” Adı altında Sigorta Acenteliği faaliyetlerimize başladık.

Haziran 2007 de çıkan Sigortacılık Kanununa ilişkin, 14.04.2008 de yürürlüğe giren Sigorta Acenteleri Yönetmeliği uyarınca, İşletme Unvanımızı “PRİZMA SİGORTA ACENTELİĞİ- FATMA ÖZRENDECİ şeklinde değiştirdik. 5684 sayılı Sigortacılık kanunu gereğince 31.05.2009 tarihinde, Muğla ili sigorta acenteleri arasında yapılan il delege seçimlerini kazanarak, TOBB Sigorta Acenteleri Muğla il delegeliği ünvanını aldık ve mesleğimizi dürüst ve ilkeli bir şekilde yapmaya devam etmekteyiz.

MİSYONUMUZ; Müşterilerimize kaliteli sigortacılık hizmeti sunmaktır. Bunu, kurulduğumuzdan bu yana sahip olduğumuz ilkelerimizle ve inandığımız
“ TERCİH EDİLEN, SAYGIN ACENTE OLMAK” vizyonumuzla gerçekleştirmek hedefindeyiz.

“Olmazsa Olmaz” ilkelerimiz var. İnancımız O ki bu ilkelerimizdir bizi hedefimize taşıyacak olan.

*Ne satın aldığınızı sormadan anlatmak ve bilgilendirmek DÜRÜSTLÜK ilkemizin,

*Sigortacılığın bel kemiği olan Hasar’ın başlangıcından, ödeme sürecine kadar ki tüm aşamalarda Şirket-Acente-Anlaşmalı servis üçgeninde çalışmamız EKİP RUHU ilkemizin,

*Uygun fiyat ve ödeme kolaylığı göstermemiz ESNEKLİK ilkemizin,

*Değişen sigortacılık mevzuatlarını, çağa uygun teknolojik gelişmeleri yakalama azmimiz ise SÜREKLİ GELİŞİM ilkemizin göstergeleridir.

Sağlıklı , başarılı ve güzel günler dileğiyle…

Fatma ÖZRENDECİ

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.