• bilgi@fethiyeninrehberi.com

Fethiye Umut İletişim GSM Hastanesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
427 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fikri Yıldız
  • ADRES: Cumhuriyet Mah., 501 Sk., No:8 (Askerlik Şubesi Arkası), Fethiye/Muğla
  • TELEFON: 0 (252) 614 8638
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 20:30
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 20:30

HARİTA BİLGİSİ


FİRMA HAKKINDA

Fethiye’de hizmet veren Umut İletişim GSM Hastanesi Cep Telefonu Tamiri Sektörüne Kaliteli, Düzgün Hizmet Veren ve Gsm Sektörü İçersin de Fethiye’nin %100 Müşteri Memnuniyetini kazanmış, Öncelikli, Güvenilir ve Yenilikçi, Saygın bir Teknik Servis Sağlayıcıdır. 13 yıllık tecrübeli ekibimiz ile cihazlarınızı en hızlı ve en sağlam şekilde onarıyoruz.

Cihazınızın güvenilir bir firmada işlem görmesi ve servis sonrası destek almak, benim için önemlidir diyorsanız, firmamızda sizleri de ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Yapılan Onarım İşlemleri Firmamızın Garantisi Altındadır. Gönül Rahatlığı İle Bizi Tercih Edebilirsiniz. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Hizmetlerimiz: Cep Telefonu Tamiri, Cep Telefonu Aksesuarları, 2. El Cep Telefonu Alım – Satımı, Cep Telefonu Ekran Değiştirme, Cep Telefonu Kırık Cam Değişimi (iPhone, Samsung, Xperia, Lg vb.), Cep Telefonu Program ve Yazılım Yükleme, Cep Telefonu Antivirüs Yazılımları, Cep Telefonu Kasa Değişimi, Cep Telefonu Kılıfları, Cep Telefonu Kapakları, Cep Telefonu Şarj Aletleri, Cep Telefonu OTG Kabloları, Cep Telefonu USB Kabloları, Cep Telefonu Batarya Değişimi, Cep Telefonu Ekran Koruyucuları (Normal ve Kırılmaz Cam Özellikli), Taşınabilir Harici Batarya Modellerimiz ile hizmetinizdeyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.