• bilgi@fethiyeninrehberi.com

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
219 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Muğla Bisiklet Bike Shop & Services
  • ADRES: Orhaniye Mah., Devrim Sok., Melike Apt., No:19/4, Menteşe/Muğla
  • TELEFON: 0 (252) 214 4512
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 20:30
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 20:30
SERVİS YERLERİ MUĞLA

HARİTA BİLGİSİ


FİRMA HAKKINDA

Muğla’lı Bisiklet Severlere 1991 yılında hizmet vermeye başlayan Muğla Bisiklet, Elinde Bulundurduğu Marka Kalitesi, Ürün Çeşitliği, Bisiklet Tamiratına Verdiği Güven ve Uygun Ödeme Seçenekleriyle Tüm Bisiklet Severlerin Ortak Adresi Olmaya Devam Ediyor.

Temelleri 1991 yılında Şevki SANAYIR tarafından atılan Gözde Bisiklet adıyla ilk yıllarında tamirhane olarak hizmet vermiş, ilerleyen senelerde parça satışına da başlamıştır, Motor ve Bisiklet Karışık olarak devam tamirhanede 2013 Yılından İtibaren Muğla Bisiklet Bike Shop & Services Ünvanıyla Profesyonel olarak bisiklet satış , servis , yedek parça ve aksesuar olarak oğlu Doğan SANAYIR ile Birlikte Sürdürmektedir…

Bu gün firmamız Muğla’da Kron, Ghost, Bianchi, Carraro, Lapierre, Whistle, Tern bisikletlerinin yetkili satıcılığını yapmaktadır.

Ayrıca Shimano, XLC, Kron, Ghost, Bianchi, Carraro, Lapierre, Whistle, Tern Bisiklet,Yedek Parça ve Aksesuarlarının yetkili servisliğini de yapmaktayız.

1991’tan beri siz değerli bisiklet severlerin verdiği destek ve güvenle bugünlere gelen firmamız gelecekte de sizlere daha iyi ve üstün hizmet sunmaya devam edecektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.