• bilgi@fethiyeninrehberi.com

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
393 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Op. Dr. Çiğdem Demirel
  • ADRES: Tuzla Mah., Sadi Pekin Cad., 54. Sokak, No: 3, Fethiye/Muğla
  • TELEFON: 0 (252) 612 6400
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

HARİTA BİLGİSİ


FİRMA HAKKINDA

Op. Dr. Çiğdem Demirel. 1977 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Muğla’da tamamlayarak, 1994 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girmeye hak kazandı. Tıp Fakültesini dereceyle bitirdikten sonra Tıpta uzmanlık sınavını kazanarak, yüksek ihtisasına Ankara Büyük Doğum Hastanesi adıyla da bilinen Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesinde başladı. Op. Dr.Z.Çiğdem Demirel,2005 yılında mecburi hizmetini yerine getirmek amacıyla Siirt ilindeki Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesine atandı. İki yıl mecburi hizmet sonrasında gelen bir teklif üzerine, aynı ilde faaliyet gösteren Özel Hayat Hastanesinde çalışmaya başladı.2009 yılında Muğla’da bir özel hastanede Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak çalıştı . Ocak 2011 de kendi kliniğini kapatarak Lokman Hekim Esnaf Hastanesi’nde hizmet vermeye başlamıştır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Pınar Eski 9 Eylül 2017 15:50 CEVAPLA

    Muğla ve bölgesinde bulabileceğiniz en iyi doktor. insanlığıyla bilgisiyle ve sempatikliğiyle hastaya davranışıyla bir numara. tam bitti dediğim yerde tanıştık şimdi 8 aylık dünyalar tatlısı bir kızım var. çok teşekkür ediyorum her şey için doktoruma….

  • ECE 10 Eylül 2017 18:48 CEVAPLA

    Gebelik sürecimde ve doğumumda elinden geleni yapan, gerek bilgi ve tecrübeleriyle gerekse sımsıcak gülümsemesiyle insanın kendini ve bebeğini düşünmeden emanet edebileceği nadide bir doktor Çiğdem Hanım.. Şu anda 6 aylık bir kızım var ve ona çok teşekkür ediyorum…